Chemie a spray

Chemie a matika proběhly celkem v pohodě a nudě. Z různých úvah mě vytrhl s mích, klepání a stříkání nějakého spreje. Rozhlédla jsem se po třídě a všimla si, že děvčata stojí v hloučku a smějí se.
 Než jsem se stihla zvednout a zajít se podívat, co upoutalo jejich pozornost, odtrhla se od partičky Dia a nenápadně se prosmýkla mezi lavicemi až k lavičce u topení, na nichž seděli (jako obvykle) kluci.
 Tři seděli na lavičce, dva stály, povídali si a živě gestikulovali. Dia se přiblížila k tomu nejblíže stojícímu, který k ní byl otočen zády. Když byla téměř u něj, vrhla se vpřed připravena postříkat mu sprejem hlavu. Bohužel se jí to moc nepovedlo a atentát vyšel na prázdno. Ostatní se jí ptali, proč šílí. Ona jim s úsměvem na rtech a hranou nevinností ve tváři prozradila, že si v Tescu koupila barevný spray na vlasy.
 To se klukům hned zalíbilo a ten nejšílenější se přihlásil jako dobrovolník k otestování, jak barva drží.
Naneštěstí s tím nikdo neuměl moc zacházet, a proto první dobrovolník skončil s neonově zeleným, zářivým kolem o poloměru asi 2,5 Cm v týle. Ostatní dopadly lépe. Jeden kluk se slepenou, nasprejovanou ofinou a druhý, u kterého to připomínalo spíše melíry. Dokonce se mu to povedlo tak, že to nebylo příliš nápadné.
 Zvláštní však bylo, že si těch vlasů nikdo z učitelů nevšiml. Teda až na poslední hodinu kdy učitel spray zabavil do konce vyučování a neposlal kluky si okamžitě umýt hlavu.
Jak říkám:) zkrátka psina.


Diskusní téma: Chemie a spray

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.